Телефон за контакт:
0879 04 99 41

  • Начало
  • Аксесоари
  • Аксесоари
  • Pigtails (x12) - for fibre optic - OM 4 - 50/125 μm - LC connector - 1 m. Legrand cabling system, fibre optic LCS³ - pigtails, glue-on connectors and fan-out units.Sets of 12 LC pigtails12
Pigtails (x12) - for fibre optic - OM 4 - 50/125 μm - LC connector - 1 m. Legrand cabling system, fibre optic LCS³ - pigtails, glue-on connectors and fan-out units.Sets of 12 LC pigtails12
Pigtails (x12) - for fibre optic - OM 4 - 50/125 μm - LC connector - 1 m. Legrand cabling system, fibre optic LCS³ - pigtails, glue-on connectors and fan-out units.Sets of 12 LC pigtails12

Pigtails (x12) - for fibre optic - OM 4 - 50/125 μm - LC connector - 1 m. Legrand cabling system, fibre optic LCS³ - pigtails, glue-on connectors and fan-out units.Sets of 12 LC pigtails12

Категория: Аксесоари Производител: LEGRAND SKU:
Моля, първо изберете разновидност.
76,13 лв. В наличност
Стара цена:
Спестяваш:
Няма наличност
В наличност

Безплатна доставка за поръчки над 99 лв.
Проверка на пратката

Pigtails (x12) - for fibre optic - OM 4 - 50/125 μm - LC connector - 1 m. Legrand cabling system, fibre optic LCS³ - pigtails, glue-on connectors and fan-out units.Sets of 12 LC pigtails12 OM4 LC-UPC pigtails.
Pigtails (x12) - for fibre optic - OM 4 - 50/125 μm - LC connector - 1 m. Legrand cabling system, fibre optic LCS³ - pigtails, glue-on connectors and fan-out units.Sets of 12 LC pigtails12

Pigtails (x12) - for fibre optic - OM 4 - 50/125 μm - LC connector - 1 m. Legrand cabling system, fibre optic LCS³ - pigtails, glue-on connectors and fan-out units.Sets of 12 LC pigtails12

76,13 лв. В наличност
Стара цена:
Спестяваш:
В наличност
Няма наличност
Pigtails (x12) - for fibre optic - OM 4 - 50/125 μm - LC connector - 1 m. Legrand cabling system, fibre optic LCS³ - pigtails, glue-on connectors and fan-out units.Sets of 12 LC pigtails12
Pigtails (x12) - for fibre optic - OM 4 - 50/125 μm - LC connector - 1 m. Legrand cabling system, fibre optic LCS³ - pigtails, glue-on connectors and fan-out units.Sets of 12 LC pigtails12
Pigtails (x12) - for fibre optic - OM 4 - 50/125 μm - LC connector - 1 m. Legrand cabling system, fibre optic LCS³ - pigtails, glue-on connectors and fan-out units.Sets of 12 LC pigtails12 OM4 LC-UPC pigtails.

LEGRAND

2021-09-15T01:58:13-02:00
76.13 76.13 BGN 1
() 76.13 BGN Аксесоари In Stock N/A
Сравнение на продукти
Нашият онлайн магазин използва така наречените „Бисквитки“ Научете повече за нашата политика за поверителност и нашата политика за Бисквитки